0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار حکم پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
Girona FC
۰
۱
FC Barcelona
inprogress
۱۸:۴۵
Sevilla FC
-
-
Elche
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Cadiz
۲
۰
Real Mallorca
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie A
Cremonese
-
-
Internazionale Milano
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Empoli
۲
۲
Torino FC
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Bundesliga
FC Bayern Munich
-
-
Eintracht Frankfurt
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Hertha BSC Berlin
۰
۲
1. FC Union Berlin
Finished
۱۸:۰۰
TSG 1899 Hoffenheim
۱
۴
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۸:۰۰
SV Werder Bremen
۲
۱
VfL Wolfsburg
Finished
۱۸:۰۰
SC Freiburg
۳
۱
FC Augsburg
Finished
۱۸:۰۰
1. FSV Mainz 05
۵
۲
VfL Bochum
Finished
۱۸:۰۰
  Turkey Super Lig
Giresunspor
۰
۰
Galatasaray SK
inprogress
۱۹:۳۰
Hatayspor
۲
۱
Trabzonspor
Finished
۱۶:۳۰
Antalyaspor
۱
۱
Umraniyespor
inprogress
۱۹:۳۰
Sivasspor
۱
۲
Adana Demirspor
Finished
۱۴:۰۰
Ankaragucu
۰
۲
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۶:۳۰
  England FA Cup
Fulham
۱
۱
Sunderland
inprogress
۱۸:۳۰
Walsall FC
۰
۱
Leicester City
Finished
۱۶:۰۰
Southampton FC
۲
۱
Blackpool FC
inprogress
۱۸:۳۰
Sheffield Wednesday FC
۱
۱
Fleetwood Town
inprogress
۱۸:۳۰
Ipswich Town FC
۰
۰
Burnley FC
inprogress
۱۸:۳۰
Luton Town
۲
۲
Grimsby Town
inprogress
۱۸:۳۰
Blackburn Rovers
۲
۱
Birmingham City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bristol City FC
۳
۰
West Bromwich Albion FC
inprogress
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۱
۳
Leeds United
Finished
۱۶:۰۰
  France Ligue 1
ES Troyes AC
۰
۰
RC Lens
inprogress
۱۹:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Viktoria Plzen
۱
۲
FC Hradec Kralove
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovacko
۱
۰
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۷:۳۰
SK Sigma Olomouc
-
-
AC Sparta Praha
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Bohemians 1905
۲
۰
FK Teplice
Finished
۱۷:۳۰
  Spain LaLiga 2
Eibar
-
-
Leganes
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Granada CF
۲
۰
FC Andorra
inprogress
۱۸:۴۵
Real Oviedo
-
-
Villarreal CF B
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Australia A-League Women
Canberra United FC (W)
۰
۵
Western United FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Western Sydney Wanderers FC (W)
۱
۰
Newcastle Jets (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Paraguay Primera Division
Libertad Asuncion
۱
۰
Guarani Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
  Hong Kong Premier League
Southern District Rsa
۲
۱
Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Resources Capital FC
۰
۵
Kitchee
Finished
۱۳:۳۰
  South America South American Championship U20
Brazil U20
۲
۱
Paraguay U20
Finished
۰۴:۰۰
Colombia U20
۱
۰
Argentina U20
Finished
۰۴:۰۰
  Germany 2. Bundesliga
SV Darmstadt 98
۲
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۵:۳۰
FC Heidenheim 1846
۲
۰
FC Hansa Rostock
Finished
۱۵:۳۰
KSV Holstein Kiel
۲
۱
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۵:۳۰
  Panama Liga Prom
San Francisco FC Reserves
۱
۲
Udelas FC
Finished
۰۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
Danubio
۰
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۰:۴۵
Moreton Bay United
۱
۲
Gold Coast United
Finished
۱۰:۳۰
SV Ried
۳
۲
SK Vorwarts Steyr
Finished
۱۳:۳۰
KS Ruch Chorzow
۱
۱
KS Hutnik Krakow
Finished
۱۳:۳۰
Viitorul Targu Jiu
۳
۳
Viitorul Simian
Finished
۱۳:۳۰
Gornik Polkowice
۱
۲
Chrobry Glogow
Finished
۱۲:۳۰
FK AS Trencin
۳
۰
FK Raca Bratislava
Finished
۱۳:۳۰
MMKS Concordia Elblag
۳
۱
Starogard Gdanski
Finished
۱۳:۳۰
Dinamo Minsk
۳
۰
Energetik-BGU
Finished
۱۲:۳۰
MSK Zilina
۲
۳
Trinec
Finished
۱۳:۳۰
SK Kladno
۵
۵
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۲:۳۰
Miedz Legnica ll
۳
۱
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
Finished
۱۴:۰۰
FK Apos Blansko
۳
۲
FC Slovan Rosice
Finished
۱۳:۰۰
IFK Goteborg
۱
۱
Halmstads BK
Finished
۱۴:۳۰
Pogon Siedlce
۲
۲
Legionovia Legionowo
Finished
۱۴:۳۰
NK Hrvatski Dragovoljac
۰
۴
Kustosija
Finished
۱۲:۳۰
Bohemians 1905 B
۵
۱
FC Kolin
Finished
۱۳:۰۰
MFK Karvina
۱
۱
Prostejov
Finished
۱۳:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
۱
۱
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۳:۴۵
SC Gleisdorf
۳
۲
Usv Mettersdorf
Finished
۱۴:۳۰
OKS Odra Opole
۱
۱
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۴:۳۰
FC Inter Turku
۲
۱
SalPa Salo
Finished
۱۴:۳۰
FC Astoria Walldorf
۵
۱
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۵:۰۰
Sandecja Nowy Sacz
۰
۰
Stal Rzeszow
Finished
۱۳:۰۰
Chrobry Glogow II
۴
۹
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۶:۳۰
Hradec Kralove B
۰
۲
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
Rochedale Rovers
۲
۲
Brisbane City
Finished
۱۲:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۳
۰
Frydek Mistek
Finished
۱۲:۳۰
Parnu JK Vaprus
۱
۲
Tallinna JK Legion
Finished
۱۲:۳۵
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۱
۱
SFC Opava
Finished
۱۳:۰۰
Middelfart
۲
۴
Kolding IF
Finished
۱۳:۳۰
Elite 3000 Helsingor
۲
۰
Vanlose
Finished
۱۴:۳۰
Montevideo Wanderers
۱
۲
Centro Atletico Fenix
Finished
۰۴:۰۰
Motorlet Praha
۱
۲
FK Banik Most - Sous
Finished
۱۳:۰۰
SKF Sered
۰
۲
Povazska Bystrica
Finished
۱۳:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۳
۰
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۳:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۱
۲
Erzsebeti SMTK
Finished
۱۳:۳۰
Sparta Prague B
۲
۵
AC Dukla Praha
Finished
۱۴:۳۰
FC Kuressaare
۰
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۴:۳۰
Japs
۲
۲
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۴:۳۰
Uhersky
۰
۴
Matador Puchov
Finished
۱۴:۳۰
Gornik Leczna
۰
۲
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۰۰
SG Wattenscheid 09
۰
۲
Rot-Weiss Koblenz
Finished
۱۵:۳۰
TJ Start Brno
۳
۴
Znojmo
Finished
۱۵:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۱
۳
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۵:۴۵
SC Wiedenbruck
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۱
۱
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۶:۳۰
Fremad Amager
۳
۰
Slagelse
Finished
۱۵:۰۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۲
۱
Nykobing FC
Finished
۱۵:۳۰
FK Javor Ivanjica
۱
۱
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۵:۳۰
KSZO Ostrowiec
۰
۶
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۶:۰۰
FC Hanau 93
۳
۳
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
SR Donaufeld
۲
۲
SV Schwechat
Finished
۱۶:۳۰
Bonner SC
۱
۲
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۶:۳۰
Wiener Viktoria
۳
۲
Langenrohr
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Duren
۷
۱
Hennef 05
Finished
۱۶:۳۰
Moss
۵
۰
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
SV Ried
۲
۲
SKN St. Polten
Finished
۱۷:۰۰
Deutschlandsberger SC
۱
۵
Grazer AK 1902
Finished
۱۷:۳۰
Tartu JK Welco
۴
۲
FC Tallinn
Finished
۱۸:۰۰
Harju Jalgpallikool
۴
۳
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۰:۴۵
Erdi VSE
۱
۰
Dabas FC
Finished
۱۳:۳۰
Energiya Khabarovsk
۰
۳
PFK Kryliya Sovetov Samara
Finished
۱۱:۳۰
FK Khimki
۱
۲
Veles Moscow
Finished
۱۱:۳۰
CSM Ramnicu Sarat
۰
۰
FC Buzau
inprogress
۱۲:۳۰
FK Chernomorets Novorossiysk
۲
۱
SKA Khabarovsk II
Finished
۱۲:۳۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۰
۰
FC Dinamo Bucuresti
inprogress
۱۳:۳۰
Polonia Bytom
۲
۲
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۳:۳۰
Pärnu JK
۱
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۳:۳۰
FC Isloch Minsk Raion
۳
۱
FK Slutsk
Finished
۱۳:۳۰
Olimpia Elblag
۲
۳
Sokol Ostroda
Finished
۱۳:۳۰
ACS Gloria Bistrita
۱
۴
Unirea Dej
Finished
۱۳:۳۰
Dnepr Mogilev
۰
۰
FC Vitebsk
Finished
۱۴:۰۰
SAK Klagenfurt
۱
۲
ASK Klagenfurt II
Finished
۱۴:۱۵
Voska Sport
۳
۰
Bregalnica Stip
Finished
۱۴:۳۰
Shamrock Rovers FC
۷
۱
Treaty United
Finished
۱۴:۳۰
HSK Zrinjski Mostar
۴
۱
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۴:۳۰
St Patrick's Athletic
۶
۰
Bray Wanderers AFC
Finished
۱۴:۳۰
SK Rapid Wien II
۰
۰
Budapest Honved II
inprogress
۱۵:۳۰
VSK Arhus
۲
۱
Odder IGF
Finished
۱۵:۳۰
MSK Zilina B
۳
۳
NKP Podhale
Finished
۱۵:۳۰
FK Buducnost Podgorica
۳
۱
FK Jezero Plav
Finished
۱۵:۳۰
Gefle IF
۲
۱
IK Brage Borlange
Finished
۱۵:۳۰
FC Minsk
۰
۲
Neman Grodno
Finished
۱۶:۰۰
FC Dukla Banska Bystrica
۴
۱
MFK Kosice
Finished
۱۶:۰۰
FC Schalke 04 II
۰
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۶:۰۰
FK Igman Konjic
۱
۰
FK Velez Mostar
Finished
۱۶:۰۰
Radomlje
۰
۰
NK Rudes Zagreb
Finished
۱۶:۳۰
IFK Norrkoping
۰
۲
Vasteras SK FK
Finished
۱۶:۳۰
Lafnitz II
۲
۱
ASV Drassburg
Finished
۱۶:۳۰
Oern-Horten
۰
۳
Sandefjord
Finished
۱۶:۳۰
Raufoss Fotball
۳
۰
Skeid Oslo
Finished
۱۶:۳۰
SGV Freiberg
۸
۱
Calcio Leinfelden- Echterdingen FC
Finished
۱۶:۳۰
IFK Varnamo
۲
۱
Landskrona Bois
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Koln II
۲
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
SV Lafnitz
۰
۰
ASV Drassburg
Finished
۱۶:۳۰
Helsingborgs IF
۱
۲
Mjallby AIF
Finished
۱۶:۳۰
Austria Klagenfurt
۳
۱
SK Treibach
Finished
۱۶:۳۰
TUS Koblenz
۱
۲
FSV Frankfurt
Finished
۱۶:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۰
۰
Seattle Sounders
Finished
۱۶:۳۰
Borussia Monchengladbach II
۰
۴
SC Rot-Weiss Oberhausen
Finished
۱۶:۳۰
Opatija
۰
۲
NK Dubrava Zagreb
Finished
۱۷:۰۰
SC Kriens
۴
۲
FC Langenthal
Finished
۱۷:۰۰
FC Kuressaare
۲
۱
Tartu Kalev
Finished
۱۷:۰۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
۱
۲
FK Rubin Kazan
Finished
۱۷:۳۰
Stal Rzeszow
۱
۱
Wisla Pulawy
Finished
۱۸:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۲
۲
FC Hegelmann Litauen Kaunas
inprogress
۱۸:۳۰
FC Gareji
۰
۳
FC Samtredia
inprogress
۱۸:۳۰
Orgryte IS
۲
۱
IK Oddevold
inprogress
۱۸:۳۰
FC Flora Tallinn II
۱
۱
JK Nomme United
inprogress
۱۹:۰۰
Shamrock Rovers FC
۰
۰
Wexford FC
inprogress
۱۹:۳۰
PK-35
-
-
KäPa/PuLe
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Australia A-League
Macarthur FC
۲
۲
Western United
Finished
۰۹:۳۰
Central Coast Mariners
۲
۲
Western Sydney Wanderers
Finished
۱۲:۱۵
Wellington Phoenix FC
۲
۲
Perth Glory
Finished
۰۵:۳۰
  United Arab Emirates Pro League
Al Wahda
۱
۰
Al Wasl
inprogress
۱۹:۳۰
Al Bataeh
۲
۲
Ittihad Kalba
Finished
۱۶:۴۵
Dibba AL Fujairah
۰
۱
Al Jazira
Finished
۱۶:۴۵
  Indonesia Liga 1
Persita Tangerang
۰
۰
Persis Solo
Finished
۱۱:۳۰
Bhayangkara Surabaya United
۱
۱
Dewa United FC
Finished
۱۲:۳۰
  India I-League
Rajasthan United
۱
۲
Tiddim Road Athletic Union FC
Finished
۱۲:۰۰
  Mexico LIGA MX
Puebla
۱
۲
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۴:۳۵
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۰
۰
Pumas UNAM
Finished
۰۶:۳۵
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Arucas CF
۲
۰
CF Estrella
Finished
۰۰:۳۰
UD Villa de Santa Brigida
۰
۰
UD San Fernando
Finished
۰۰:۳۰
UD Ibarra
۱
۰
CD La Cuadra-Union Puerto
inprogress
۱۸:۳۰
CD Santa Ursula
۰
۰
Panaderia Pulido
inprogress
۲۰:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Defensa y Justicia
۲
۴
Atletico Huracan
Finished
۰۴:۰۰
Rosario Central
۱
۰
Argentinos Juniors
Finished
۰۱:۴۵
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. A
Deportiva Carmelita
۱
۱
AD Sarchi
Finished
۰۵:۳۰
  Netherlands Eredivisie
PSV Eindhoven
۱
۰
Go Ahead Eagles
inprogress
۱۹:۰۰
RKC Waalwijk
-
-
FC Emmen
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Malta Premier League
Birkirkara FC
۲
۰
Santa Lucia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Mosta FC
۱
۰
Pieta Hotspurs FC
inprogress
۱۸:۴۵
Zebbug Rangers FC
۲
۰
Gudja United
inprogress
۱۸:۴۵
Gzira United FC
۲
۰
Hibernians Paola FC
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Pumas Tabasco
۱
۱
CD Tepatitlan de Morelos
Finished
۰۲:۳۵
  Thailand Thai League 1
Bangkok United
۱
۰
Lampang FC
Finished
۱۴:۳۰
Muang Thong United
۳
۰
Nakhon Ratchasima
Finished
۱۵:۰۰
Prachuap FC
۱
۱
Port F.C.
Finished
۱۵:۳۰
Nong Bua Pitchaya FC
۱
۲
Chiangrai United FC
Finished
۱۶:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Inter Playa del Carmen
۲
۲
Deportiva Venados
Finished
۰۲:۳۰
Coras de Nayarit FC
۱
۰
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۷:۰۰
Tecos
۲
۰
Halcones de Zapopan
Finished
۰۴:۳۰
Correcaminos II
۲
۰
CD Inter Queretaro
inprogress
۱۹:۳۰
Leones Negros UDG II
-
-
Los Cabos United
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Thailand Thai League 2
Chiangmai United FC
۱
۰
Raj Pracha
Finished
۱۴:۰۰
Kasetsart
۲
۱
Trat FC
Finished
۱۴:۳۰
Krabi FC
۳
۰
Uthai Thani FC
Finished
۱۴:۳۰
Customs United FC
۱
۰
Samut Prakan City FC
Finished
۱۵:۳۰
Nakhon Si United
۵
۱
Ranong United
Finished
۱۵:۰۰
  Italy Serie B
Bari
۰
۲
AC Perugia
Finished
۱۶:۳۰
Genoa
۰
۰
Pisa
inprogress
۱۸:۴۵
Cosenza
۱
۰
AC Parma
Finished
۱۶:۳۰
FC Sudtirol Bolzano
۲
۱
Reggina
Finished
۱۶:۳۰
SSC Venezia
۱
۱
Cittadella
Finished
۱۶:۳۰
Ternana
۲
۱
Modena
Finished
۱۶:۳۰
Brescia
۰
۱
Calcio Como
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns FC
۲
۰
Sekhukhune United
Finished
۱۷:۰۰
Moroka Swallows
۰
۰
Supersport United
inprogress
۱۹:۰۰
  Bangladesh Premier League
Bashundhara Kings
۳
۱
Sheikh Russell KC
Finished
۱۲:۳۰
Fortis Limited
۱
۱
Bangladesh Police Club
Finished
۱۲:۳۰
  Morocco Botola Pro
FAR Rabat
۳
۲
MCO Mouloudia Oujda
inprogress
۱۸:۳۰
Olympique de Safi
-
-
Raja Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Maghrib Association Tetouan
۱
۱
Maghreb de Fes
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division Women
Levante UD (W)
۳
۱
Alhama CF (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Villarreal (W)
۱
۰
Deportivo Alaves (W)
Finished
۱۴:۳۰
Real Betis (W)
۱
۳
Madrid CFF (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Bayern Munich U19
۱
۱
FC Ingolstadt 04 U19
Finished
۱۵:۳۰
  Kenya League Women
Ulinzi Starlets (W)
۰
۱
Wadadia (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Dungannon Swifts
۰
۲
Coleraine FC
inprogress
۱۸:۳۰
Portadown FC
۱
۶
Linfield FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cliftonville FC
۴
۰
Ballymena United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Carrick Rangers
۱
۱
Glenavon FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
Dimas Escazu (W)
۴
۰
Municipal Pococi (W)
Finished
۰۵:۳۰
Alajuelense (W)
۱
۱
Sporting FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Chile Primera Division
Union La Calera
۳
۲
Everton Vina del Mar
Finished
۰۳:۳۰
Coquimbo Unido
۱
۱
Palestino Santiago
inprogress
۱۸:۳۰
Nublense
۳
۲
Magallanes Santiago
Finished
۰۱:۰۰
  Turkey 1. Lig
Tuzlaspor
۲
۳
Sakaryaspor
Finished
۱۴:۰۰
Pendikspor
۰
۱
Genclerbirligi SK
inprogress
۱۹:۳۰
Altinordu SK
۱
۱
Boluspor
Finished
۱۶:۳۰
  Syria Syrian Premier League
Al-Jaish
۲
۰
Al-Taliya
Finished
۱۴:۳۰
  Palestine West Bank League
Jabal Al Mukaber
-
-
Islami Qalqilya
inprogress
۱۹:۳۰
Thagafi Tulkarm
-
-
Al Khalil
Finished
۱۷:۳۰
Shabab Alsamu
۱
۰
Markz Balata
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Antalya Kestelspor
۰
۰
Gumushanespor
Finished
۱۴:۳۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
۱
۰
Kusadasispor
Finished
۱۴:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Al Sahel
۰
۰
Al Jabalain
Finished
۱۵:۵۰
Al Akhdoud
۰
۰
Al-Quadisiya
Finished
۱۶:۲۵
Al Qaisumah
۰
۲
Al Ahli Jeddah
Finished
۱۶:۱۵
Al-Orubah
۲
۰
Al-Shoalah
Finished
۱۶:۲۵
  United Arab Emirates Division 1
Dibba Al-Hisn
۱
۲
Al Rams
Finished
۱۶:۴۰
  England National League South
Ebbsfleet United FC
۳
۱
Concord Rangers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Havant & Waterloville FC
۱
۱
Hampton & Richmond Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۰
۰
Dover Athletic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Oxford City FC
۳
۱
Weymouth FC
inprogress
۱۸:۳۰
Worthing FC
۳
۰
Dartford FC
inprogress
۱۸:۳۰
Tonbridge Angels FC
۰
۰
Braintree Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chelmsford City
۰
۱
Welling United
inprogress
۱۸:۳۰
Taunton Town
۰
۱
St. Albans City
inprogress
۱۸:۳۰
Dulwich Hamlet FC
۱
۲
Eastbourne Borough FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hungerford Town
۱
۰
Chippenham Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bath City
۰
۱
Farnborough FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cheshunt FC
۱
۱
Slough Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Haifa FC
۰
۰
Maccabi Bnei Raina
Finished
۱۶:۳۰
Beitar Jerusalem
-
-
Hapoel Hadera
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Ashdod
۰
۰
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
inprogress
۱۹:۰۰
Maccabi Netanya
۲
۰
Sektzia Nes Tziona
inprogress
۱۹:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
PAOK B
۰
۱
Panserraikos
Finished
۱۵:۱۵
Iraklis Larisas
۱
۰
Panathinaikos II
Finished
۱۶:۱۵
  World Friendly Club Matches Women
UJ Krakow (W)
۲
۱
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
Finished
۱۴:۰۰
AC Sparta Prague (W)
۲
۰
SKN St. Polten (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Crotone U19
۲
۴
SS Monopoli 1966 U19
Finished
۱۳:۱۵
Reggina U19
۱
۲
US Salernitana U19
Finished
۱۳:۳۰
Padova U19
۰
۱
Venezia FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Genoa U19
۰
۰
Parma U19
Finished
۱۶:۳۰
Pescara U19
۲
۱
Viterbese Castrense U19
Finished
۱۷:۳۰
Lazio U19
۱
۱
Ascoli U19
Finished
۱۷:۰۰
Spezia U19
۳
۰
Ternana U19
Finished
۱۳:۳۰
Cosenza Calcio U19
-
-
Benevento Calcio U19
Finished
۱۳:۳۰
Cittadella U19
۱
۲
LR Vicenza U19
Finished
۱۷:۰۰
Imolese U19
۱
۲
Virtus Entella U19
Finished
۱۷:۰۰
Albinoleffe U19
۰
۲
Cremonese U19
Finished
۱۷:۰۰
AC FeralpiSalo U19
۱
۱
Brescia U19
Finished
۱۷:۰۰
Perugia U19
۴
۰
AC Pisa U19
Finished
۱۷:۰۰
Alessandria U19
۱
۱
Monza U19
Finished
۱۷:۰۰
Spal U19
۳
۰
Pordenone U19
Finished
۱۷:۰۰
Como U19
۱
۰
Reggiana U19
Finished
۱۷:۰۰
  Bahrain Premier League
Al-Muharraq
۰
۰
Sitra
inprogress
۲۰:۰۰
Al Hidd
۱
۱
Budaiya
inprogress
۱۸:۳۰
Al Riffa
۳
۱
Al Khalidiya
Finished
۱۷:۰۰
  Mexico Liga TDP, Group 1
Corsarios de Campeche
۰
۰
CD Pioneros de Cancun II
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Deportivo CDH
۰
۱
Atlético Pachuca
Finished
۰۱:۳۰
  Japan Empress's Cup Women
NTV Beleza (W)
۴
۰
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 16
FC Santiago
۶
۰
San Nicolas FC
Finished
۰۳:۳۰
  Algeria U19 League
Hamra Annaba U19
۲
۱
JSM Skikda U19
Finished
۱۱:۳۰
CR Temouchent U19
۱
۳
GC Mascara U19
Finished
۱۱:۳۰
USM Alger U19
۶
۱
JS Kabylie U19
Finished
۱۱:۳۰
ES Ben Aknoun U19
۵
۱
ES Setif U19
Finished
۱۱:۳۰
MC Saida U19
۱
۲
ES Mostaganem U19
Finished
۱۱:۳۰
ASM Oran U19
۳
۰
MC El Bayadh U19
Finished
۱۱:۳۰
  Thailand Thai League 3
Yasothon FC
۳
۲
Surin Khongcheemoon FC
Finished
۱۲:۰۰
Banbueng FC
۱
۲
Pluakdaeng United FC
Finished
۱۲:۰۰
Chanthaburi FC
۱
۰
Marine Corps FC
Finished
۱۳:۳۰
Khonkaen FC
۱
۰
Krua-Napat Ubon
Finished
۱۴:۳۰
Lopburi City FC
۲
۰
Assumption United
Finished
۱۲:۰۰
Saraburi Utd
۰
۱
Chainat United FC
Finished
۱۲:۰۰
Royal Thai Siam Navy FC
۰
۱
Pattaya Dolphins
Finished
۱۴:۳۰
STK Muangnont
۱
۱
Royal Thai Air Force FC
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Torku Konyaspor U19
۲
۰
Boluspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Umraniyespor U19
۳
۴
Trabzonspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Genclerbirligi U19
۲
۲
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۱
۱
Yeni Malatyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Manisa U19
۲
۱
Tuzlaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Keciorengucu U19
۱
۱
Samsunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Adana Demirspor U19
۳
۱
MKE Ankaragucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Antalyaspor U19
۰
۱
Sivasspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Afjet Afyonspor U19
۱
۱
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Kayserispor U19
۲
۳
Istanbulspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Altinordu SK U19
۴
۲
Giresunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Gaziantep BB U19
۳
۲
Goztepe SK U19
Finished
۱۵:۳۰
Altay U19
۱
۰
Kocaelispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Eskisehirspor U19
۱
۰
Erokspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Fenerbahce SK U19
۲
۴
Istanbul Basaksehir FK U19
Finished
۱۳:۳۰
Galatasaray U19
۵
۰
Fatih Karagumruk U19
Finished
۱۳:۳۰
Bandirmaspor U19
۲
۰
Caykur Rizespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Hatayspor U19
۱
۰
Alanyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Balikesirspor U19
۲
۱
Erzurum BB U19
Finished
۱۲:۳۰
Kasimpasa U19
۲
۲
Besiktas JK U19
Finished
۱۲:۳۰
  Israel National League U19
Maccabi Petach Tikva U19
۱
۲
Ashdod U19
Finished
۱۳:۳۰
Maccabi Petach Tikva U19
۱
۱
Hapoel Hod Hasharon U19
Finished
۱۱:۰۰
Maccabi Herzliya U19
۲
۰
Hakoah Amidar Ramat Gan U19
Finished
۱۰:۰۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
۲
۰
Hapoel Ironi Acre U19
Finished
۱۲:۰۰
Hapoel Tel Aviv U19
۳
۱
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Finished
۱۴:۳۰
Bnei Sakhnin FC U19
۲
۴
Hapoel Hadera U19
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Yaffo Kabilio U19
۰
۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
Finished
۱۳:۰۰
Tzeirei Kafr Kanna U19
۱
۲
FC Nesher U19
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Ramat Gan U19
۲
۰
Beitar Jerusalem U19
Finished
۱۲:۴۵
Beitar Ness Toubruk U19
۲
۰
Hapoel Herzliya U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Haifa U19
۱
۶
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۳:۲۰
Maccabi Netanya U19
۳
۱
Hapoel Rishon Lezion U19
Finished
۱۳:۳۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۱
۱
SC Newe Yosef U19
Finished
۱۵:۳۰
Sektzia Nes Tziona FC U19
۸
۰
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19
Finished
۱۶:۰۰
Ashdod Rafi Elbaz U19
۲
۱
Shimshon Tel Aviv Raya U19
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya Premier League
Kariobangi Sharks
۱
۱
Bidco United
Finished
۱۳:۳۰
Ulinzi Stars
۱
۲
Nzoia Sugar United
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۱
۵
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۵:۳۰
Posta Rangers FC
۱
۱
FC Talanta
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Police FC
۳
۰
Tusker FC
Finished
۱۵:۳۰
Wazito FC
۱
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
Inegolspor
۱
۱
24 Erzincanspor
Finished
۱۴:۳۰
Ankaraspor
۱
۲
Isparta 32 Spor
Finished
۱۴:۳۰
  Rwanda National League
Rwamagana City
۱
۰
AS Kigali
Finished
۱۶:۳۰
Kiyovu Sport
۲
۳
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۱
۱
Rayon Sports FC
Finished
۱۶:۳۰
Sunrise FC
۰
۳
Gasogi Utd
Finished
۱۶:۳۰
Musanze FC
۰
۱
Rutsiro FC
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Division A
Oud-Heverlee Leuven
-
-
K. Sint-Truidense
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
KVC Westerlo
۲
۰
KV Mechelen
inprogress
۱۸:۳۰
KV Kortrijk
-
-
KV Oostende
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  South Africa Diski Challenge
Royal AM Reserves
۲
۰
Moroka Swallows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Orlando Pirates Reserves
۲
۰
Richards Bay Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Sevilla C
۳
۰
Club Atletico Espeleno
Finished
۱۵:۰۰
AD Ceuta FC B
-
-
Bollullos CF
inprogress
۱۹:۰۰
  Northern Ireland Championship 1
Warrenpoint Town
۲
۰
Newington FC
inprogress
۱۸:۳۰
Institute FC Londonderry
۱
۱
FC Ards
inprogress
۱۸:۳۰
Dundela
۰
۳
Annagh United
inprogress
۱۸:۳۰
Ballyclare
۱
۲
Knockbreda Parish
inprogress
۱۸:۳۰
Harland and Wolff Welders
۳
۰
Dergview
inprogress
۱۸:۳۰
Ballinamallard United
۰
۲
Loughgall
inprogress
۱۸:۳۰
  Wales League Cup
Connah's Quay Nomads
۰
۱
Bala Town
Finished
۱۶:۱۵
  France Coupe de France Women
Dijon FC (W)
۰
۲
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۷:۰۰
FC Girondins de Bordeaux (W)
۳
۰
Metz (W)
Finished
۱۷:۰۰
Olympique Lyonnais (W)
۲
۰
Montpellier (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Fleury 91 FC (W)
۲
۰
Le Havre (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Illescas
۱
۰
Atletico Tomelloso
inprogress
۱۹:۰۰
CD Torrijos
۲
۱
Azuqueca
inprogress
۱۸:۳۰
Manchego Ciudad Real CF
۱
۰
Cd Tarancon
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Energie Cottbus
۰
۲
VSG Altglienicke
Finished
۱۵:۳۰
VfB Germania 1900 Halberstadt
۱
۱
Lichtenberg 47
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۰
۰
Santos Laguna (W)
Finished
۰۴:۳۵
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Karsiyaka SK
۲
۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
Finished
۱۴:۳۰
Catalcaspor
۱
۰
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۴:۳۰
  Colombia Primera A
CD Jaguares de Cordoba
۲
۲
Independiente Santa Fe
Finished
۰۱:۵۰
  Romania Liga I
FC UTA Arad
۱
۲
CS Dacia Mioveni
Finished
۱۶:۰۰
SC FC Petrolul Ploiesti
۱
۲
Chindia Targoviste
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
UD Torre del Mar
۰
۰
Motril CF
inprogress
۱۹:۳۰
  Wales Cymru North
Llanidloes Town
۰
۳
Holywell
Finished
۱۷:۳۰
Guilsfield FC
۲
۲
Conwy Borough
Finished
۱۸:۰۰
Chirk AAA
۱
۲
Colwyn Bay
Finished
۱۷:۳۰
Porthmadog
۰
۴
Ruthin Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Penrhyncoch FC
۲
۱
Holyhead Hotspur
Finished
۱۸:۰۰
  Greece U19 Super League
PAS Giannina U19
۲
۱
Atromitos U19
Finished
۱۳:۳۰
Asteras Tripolis U19
۲
۱
Panathinaikos U19
Finished
۱۳:۳۰
Volos NPS U19
۱
۳
Panaitolikos U19
Finished
۱۳:۳۰
Lamia U19
۲
۰
Ionikos U19
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Segunda Division Women
Atletico Madrid B (W)
۱
۱
Torrelodones FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
CD Femarguin (W)
۲
۰
Fundacion CD Tenerife (W)
Finished
۱۶:۱۵
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
San Felix U19
۲
۱
RC Recreativo Huelva U19
Finished
۱۴:۳۰
San Roque Balompie U19
۳
۲
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۵:۳۰
Seneca U19
۱
۲
Calavera CF U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Turkey League Women
Fomget GSK (W)
۲
۱
Konak Belediyesi (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Danok Bat U19
۲
۴
Osasuna U19
Finished
۱۵:۱۵
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Shabab Al Ahli Dubai U21
۳
۳
Al Sharjah SC U21
Finished
۱۶:۴۵
Al Dhafra U21
۴
۰
Al Nasr U21
Finished
۱۶:۴۵
Baniyas SC U21
۱
۳
Khor Fakkan U21
Finished
۱۶:۴۵
Ajman Club U21
۱
۱
Al Ain U21
Finished
۱۶:۴۵
  England League Two
Rochdale
۰
۱
Carlisle United
inprogress
۱۸:۳۰
Swindon Town
۳
۳
Gillingham
inprogress
۱۸:۳۰
Mansfield Town
۳
۱
Doncaster Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Crawley Town
۳
۱
Salford City
inprogress
۱۸:۳۰
Harrogate Town
۰
۱
Sutton United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Barrow FC
۰
۲
Northampton Town
inprogress
۱۸:۳۰
Hartlepool United
۱
۱
Colchester United
inprogress
۱۸:۳۰
Tranmere Rovers
۱
۰
Leyton Orient
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Wimbledon
۱
۰
Stockport
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Highland League
Deveronvale
۰
۶
Brora Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Nairn County
۲
۰
Lossiemouth F.C.
inprogress
۱۸:۳۰
  Croatia HNL
NK Sibenik
۱
۲
HNK Rijeka
Finished
۱۷:۳۰
GNK Dinamo Zagreb
۱
۰
NK Lokomotiva Zagreb
inprogress
۱۹:۴۰
  Germany 3.Liga
SpVgg Bayreuth
۱
۰
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۰
۰
SC Freiburg II
Finished
۱۶:۳۰
SC Verl 1924
۲
۰
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
Hallescher FC
۰
۲
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
MSV Duisburg
۱
۲
VfL Osnabruck
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen
۱
۱
VfB Oldenburg
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
Ermis Aradippou
۰
۰
Olympiada Lympion
Finished
۱۶:۰۰
Ayia Napa
۰
۱
Anagennisi Deryneia
Finished
۱۶:۰۰
Digenis Ypsonas
۳
۱
PAEEK
Finished
۱۶:۰۰
Achyronas Onisillos
۰
۰
Omonia FC Aradippou
Finished
۱۶:۰۰
Peyia 2014
-
-
Omonia 29th May
Finished
۱۶:۰۰
Othellos Athienou
۲
۳
MEAP Nisou
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Primera Federacion Women
Athletic Bilbao B (W)
۰
۱
Eibar (W)
Finished
۱۵:۰۰
Osasuna (W)
۰
۱
Deportivo La Coruna (W)
Finished
۱۴:۳۰
CD Juan Grande (W)
۰
۰
Fundacion Albacete (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 6
CD Maspalomas U19
۱
۰
CD Las Longueras U19
Finished
۱۴:۳۰
CF Juventud Laguna U19
۰
۰
San Jose U19
Finished
۱۵:۳۰
UD Ibarra U19
۱
۲
AD Huracan U19
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Liga Profesional Reserve
Gimnasia La Plata Reserves
۱
۰
Velez Sarsfield Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Argentinos Juniors Reserves
۳
۱
Rosario Central Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Defensores de Belgrano Reserves
۰
۱
Racing Club de Avellaneda Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Lanus Reserves
۳
۱
Colon Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Serie A Women
AC Milan (W)
۱
۴
Internazionale Milano (W)
Finished
۱۷:۰۰
Fiorentina (W)
۲
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium Super League Women
Club Brugge (W)
۴
۱
Eendracht Aalst (W)
inprogress
۱۸:۴۵
AA Gent (W)
۱
۴
Standard Liege (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Atzeneta
۱
۱
Castellon B
inprogress
۱۸:۳۰
CF Gandia
۰
۰
Patacona FC
inprogress
۱۹:۰۰
  England Championship
Middlesbrough FC
۲
۰
Watford FC
inprogress
۱۸:۳۰
Coventry City FC
۲
۰
Huddersfield Town
inprogress
۱۸:۳۰
Hull City AFC
۳
۰
Queens Park Rangers FC
inprogress
۱۸:۳۰
  England National League
Notts County
۱
۰
Halifax Town
inprogress
۱۸:۳۰
Torquay United
۱
۰
Maidstone Utd
inprogress
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
۱
۱
Bromley
inprogress
۱۸:۳۰
Altrincham
۰
۲
Boreham Wood FC
inprogress
۱۸:۳۰
Barnet
۳
۰
Chesterfield
inprogress
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۱
۱
Oldham Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
York City FC
۱
۲
Maidenhead United
inprogress
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge
۰
۲
Yeovil Town
inprogress
۱۸:۳۰
Southend United
۱
۳
Eastleigh
inprogress
۱۸:۳۰
Wealdstone FC
۱
۲
Gateshead
inprogress
۱۸:۳۰
Dorking Wanderers
۰
۳
Solihull Moors
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal U19 Championship
Sporting Braga U19
۰
۱
Gondomar U19
inprogress
۱۸:۳۰
Estoril U19
۱
۰
Vilafranquense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Porto U19
۱
۱
Vizela U19
inprogress
۱۸:۳۰
Famalicao U19
۱
۰
Boavista U19
inprogress
۱۸:۳۰
Leixoes U19
۲
۰
Lusitania Lourosa U19
inprogress
۱۸:۳۰
SC Lamego U19
۱
۲
Penafiel U19
inprogress
۱۸:۳۰
AC Marinhense U19
۲
۲
Clube Condeixa U19
inprogress
۱۸:۳۰
FC Paços de Ferreira U19
۳
۳
CD Tondela U19
inprogress
۱۸:۳۰
Sporting Lisbon U19
۱
۰
SL Benfica U19
inprogress
۱۸:۳۰
Varzim U19
۲
۱
Marinhas FC U19
inprogress
۱۸:۳۰
Trofense U19
۱
۲
Merelinense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Casa Pia AC U19
۱
۰
Nacional Madeira U19
inprogress
۱۸:۳۰
União de Leiria U19
۱
۱
CD Mafra U19
inprogress
۱۸:۳۰
AD Limianos U19
۳
۰
SC Mirandela U19
inprogress
۱۸:۳۰
Amarante U19
۲
۲
Vilaverdense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Belenenses U19
۱
۲
Academica de Coimbra U19
inprogress
۱۸:۳۰
Rio Ave U19
۲
۰
Gil Vicente U19
inprogress
۱۸:۳۰
Nogueirense U19
۳
۲
Valadares Gaia FC U19
inprogress
۱۸:۳۰
Maritimo U19
۱
۱
Vitoria Setubal U19
inprogress
۱۸:۳۰
Anadia FC U19
۱
۲
Vitoria Guimaraes U19
inprogress
۱۸:۳۰
Feirense U19
۵
۱
Padroense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Sousense U19
۱
۱
SC Espinho U19
inprogress
۱۸:۳۰
Torreense U19
۰
۲
Alverca U19
inprogress
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Bracknell Town F.C.
۳
۱
Winchester City
inprogress
۱۸:۳۰
Merthyr Town
۵
۰
Salisbury FC
inprogress
۱۸:۳۰
Plymouth Parkway
۴
۰
Poole Town F.C
inprogress
۱۸:۳۰
Yate Town FC
۰
۰
Tiverton Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Metropolitan Police FC
۱
۰
Hanwell Town
inprogress
۱۸:۳۰
Gosport Borough FC
۱
۲
Hayes & Yeading FC
inprogress
۱۸:۳۰
North Leigh FC
۲
۰
Hartley Wintney
inprogress
۱۸:۳۰
Dorchester Town FC
۲
۳
Swindon Supermarine
inprogress
۱۸:۳۰
Beaconsfield Town
۵
۲
Chesham United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hendon FC
۳
۰
Harrow Borough FC
inprogress
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
۰
۱
Truro City FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Mineiro 1
Cruzeiro MG
۱
۱
Athletic Club MG
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie C, Group B
ACD Virtus Entella
۰
۰
Gubbio
Finished
۱۷:۰۰
Siena 1904
۱
۱
Olbia Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AC Ancona
۰
۰
Vis Pesaro 1898
inprogress
۲۰:۰۰
San Donato Tavarnelle
۰
۳
AC Reggiana 1919
Finished
۱۷:۰۰
Fiorenzuola
۱
۲
Imolese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Torres
۱
۱
Recanatese
Finished
۱۷:۰۰
Carrarese
۰
۱
US Alessandria 1912
Finished
۱۷:۰۰
Unione Sportiva Fermana
۰
۰
Aquila 1902 Montevarchi
inprogress
۲۰:۰۰
Rimini Calcio
۰
۰
Lucchese Libertas
inprogress
۲۰:۰۰
US Pontedera 1912
۰
۰
Cesena FC
inprogress
۲۰:۰۰
  England League One
Charlton Athletic FC
۱
۲
Bolton Wanderers
Finished
۱۶:۰۰
Burton Albion
۲
۰
Oxford United
inprogress
۱۸:۳۰
Milton Keynes Dons FC
۰
۲
Exeter City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۵
۰
Bristol Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Lincoln City
۰
۰
Cambridge United
inprogress
۱۸:۳۰
Cheltenham Town
۰
۰
Port Vale
inprogress
۱۸:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۱
Forest Green Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Peterborough United
۲
۱
Portsmouth
inprogress
۱۸:۳۰
  Lebanon Division 2
Al Egtmaaey Trablos
۱
۰
Al Ahley Saida
Finished
۱۵:۴۵
Al-Mabarrah
۱
۱
Nahda Barelias
Finished
۱۵:۴۵
  India Indian Super League
Bengaluru FC
۳
۱
Chennaiyin FC
Finished
۱۵:۳۰
ATK Mohun Bagan AC
۲
۰
Odisha
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
TUS Dassendorf
۳
۳
FC Suderelbe
Finished
۱۵:۳۰
  Panama LPF
San Francisco FC
۲
۲
Independiente de La Chorrera
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Sportivo Italiano
۰
۰
CA Atlas
Finished
۰۲:۳۰
Real Pilar
۰
۱
Deportivo Laferrere
Finished
۰۲:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
OFC Oostzaan
۲
۳
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۷:۰۰
Quick Boys
۱
۱
HHC Hardenberg
Finished
۱۷:۳۰
Volendam Reserves
۲
۱
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۱۷:۳۰
De Treffers
-
-
IJsselmeervogels
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Scheveningen
۱
۳
Katwijk
Finished
۱۷:۰۰
Noordwijk
۲
۱
Koninklijke HFC
Finished
۱۷:۰۰
Excelsior Maassluis
۰
۱
FC Lisse
Finished
۱۷:۰۰
SV Spakenburg
۱
۱
Kozakken Boys
Finished
۱۷:۳۰
Amsterdam FC
۲
۱
Tielse EC
Finished
۱۷:۳۰
  Scotland Lowland League
Civil Service Strollers
۰
۰
Bo'ness United FC
inprogress
۱۸:۳۰
East Kilbride
۲
۲
Celtic B
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Real SC Queluz
۰
۱
Sporting CP B
inprogress
۱۸:۳۰
Vitoria Setubal
۰
۱
Moncarapachense
inprogress
۱۹:۳۰
Amora FC
۱
۰
Oliveira Hospital
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Championship
Partick Thistle
۰
۱
Hamilton Academicals FC
inprogress
۱۸:۳۰
Raith Rovers
۲
۲
Inverness Caledonian Thistle
inprogress
۱۸:۳۰
Greenock Morton
۱
۲
Arbroath
inprogress
۱۸:۳۰
Dundee FC
۳
۰
Queen's Park
inprogress
۱۸:۳۰
  England Northern League Division One West
Kidsgrove Athletic
۱
۲
Skelmersdale United
inprogress
۱۸:۳۰
Workington AFC
۳
۰
Newcastle Town
inprogress
۱۸:۳۰
  Africa African Nations Championship
Madagascar
۱
۰
Mozambique
inprogress
۱۹:۳۰
  England National League North
Brackley Town FC
۳
۰
Gloucester City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bradford Park Avenue
۰
۰
Chorley
inprogress
۱۸:۳۰
Curzon Ashton
۵
۲
Farsley Celtic F.C.
inprogress
۱۸:۳۰
Leamington FC
۰
۳
Kings Lynn
inprogress
۱۸:۳۰
Darlington
۳
۲
Spennymoor Town
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Fylde
۱
۱
Chester FC
inprogress
۱۸:۳۰
Boston United FC
۲
۲
Scarborough Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Peterborough Sports
۱
۲
Kidderminster Harriers
inprogress
۱۸:۳۰
Hereford FC
۲
۳
Banbury United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Alfreton Town FC
۲
۰
Kettering Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Telford United
۱
۱
Southport FC
inprogress
۱۸:۳۰
Blyth Spartans FC
۰
۳
Buxton
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland League One
Peterhead
۱
۳
Queen of the South
inprogress
۱۸:۳۰
Clyde FC
۱
۱
Dunfermline
inprogress
۱۸:۳۰
FC Edinburgh
۱
۲
Falkirk FC
inprogress
۱۸:۳۰
Montrose
۳
۲
Kelty Hearts
inprogress
۱۸:۳۰
Airdrieonians FC
۴
۰
Alloa Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Burgos Promesas
۱
۰
SD Compostela
inprogress
۱۹:۰۰
Polvorin FC
۰
۰
CF Cristo Atletico
inprogress
۱۹:۱۵
Ourense CF
۰
۰
Marino de Luanco
inprogress
۲۰:۰۰
  Botswana Premier League
Security Systems FC
۲
۰
Mogoditshane Fighters
Finished
۱۷:۳۰
Nico United
۲
۲
Jwaneng Galaxy FC
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland Super League
FC Lugano
-
-
Grasshopper Club Zurich
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Scotland Premiership
Glasgow Rangers FC
۲
۰
St. Johnstone
inprogress
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۱
۰
Motherwell
inprogress
۱۸:۳۰
Hibernian FC
۴
۰
Aberdeen FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ross County
۳
۰
Kilmarnock
inprogress
۱۸:۳۰
  England Northern Premier League
Warrington Rylands
۱
۰
Liversedge
inprogress
۱۸:۳۰
Belper Town
۰
۲
Bamber Bridge
inprogress
۱۸:۳۰
Stalybridge Celtic FC
۲
۰
Gainsborough Trinity
inprogress
۱۸:۳۰
Whitby Town
۱
۱
Nantwich Town
inprogress
۱۸:۳۰
Marine
۱
۰
Ashton United
inprogress
۱۸:۳۰
Guiseley
۱
۳
Hyde United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Atherton Collieries
۰
۱
South Shields
inprogress
۱۸:۳۰
Morpeth Town
۰
۱
Radcliffe Borough
inprogress
۱۸:۳۰
FC United of Manchester
۱
۱
Warrington Town
inprogress
۱۸:۳۰
Stafford Rangers
۲
۰
Marske Utd FC
inprogress
۱۸:۳۰
Lancaster City
۱
۰
Matlock Town
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
Oeste Itapolis
۰
۰
Comercial SP
Finished
۱۷:۳۰
  Zambia Super League
Prison Leopards
۲
۰
Buildcon FC
Finished
۱۶:۳۰
Green Eagles
۲
۲
NAPSA Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
Nkwazi
۰
۱
Kansanshi Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Lumwana Radiants
۱
۱
Zesco United
Finished
۱۶:۳۰
Nkana FC
۱
۱
Green Buffaloes
Finished
۱۶:۳۰
Red Arrows
۱
۰
Kabwe Warriors
Finished
۱۶:۳۰
Nchanga Rangers FC
۳
۳
Chambishi FC
Finished
۱۶:۳۰
FC MUZA
۰
۰
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
  France Ligue 2
AS St. Etienne
۲
۳
FC Sochaux
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera 4
Taranto U19
۳
۱
Siena U19
Finished
۱۵:۰۰
  Finland Liigacup, Group B
Seinäjoen Jalkapallokerho
۰
۱
KuPS Kuopio
Finished
۱۶:۱۵
AC Oulu
۰
۰
Ilves
Finished
۱۶:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۱
۰
FC Haka Valkeakoski
inprogress
۱۹:۱۵
  Germany Regionalliga West
FC Bocholt 1900
۰
۱
Fortuna Koln
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC Oberlausitz Neugersdorf
۰
۱
SC Freital
Finished
۱۵:۳۰
VFC Plauen
۶
۲
SV Blau-Weiss Zorbau
Finished
۱۵:۳۰
VfB Auerbach
۱
۰
SG Union Sandersdorf
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa 1st Division
Polokwane City FC
۱
۰
Magesi FC
Finished
۱۷:۰۰
JDR Stars
۱
۱
MM Platinum
Finished
۱۷:۰۰
Black Leopards
۲
۲
University of Pretoria Students
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie B Women
Hellas Verona (W)
۱
۱
Ravenna (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Matogrossense
CE Dom Bosco
۱
۱
Uniao Rondonopolis MT
Finished
۱۷:۰۰
  Hungary NB I
Kisvarda FC
۲
۲
Paksi FC
Finished
۱۷:۰۰
Debreceni VSC
۲
۰
Zalaegerszegi TE
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Warta Poznan
۱
۱
Rakow Czestochowa
Finished
۱۷:۳۰
Widzew Lodz
۰
۰
Pogon Szczecin
inprogress
۲۰:۰۰
  Portugal Liga 3, Group A
SC Sao Joao Ver
۲
۰
CDC Montalegre
inprogress
۱۸:۳۰
Vilaverdense FC
۰
۲
Felgueiras 1932
inprogress
۱۸:۳۰
Cfc-Cf Canelas 2010
۱
۰
Anadia FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Sestao River Club
-
-
Utebo
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SD Beasain
۰
۱
Izarra
inprogress
۱۸:۳۰
CD Brea
۱
۰
SD Gernika Club
inprogress
۱۹:۰۰
Mutilvera
۱
۰
AD San Juan
inprogress
۱۹:۰۰
Racing Rioja
۱
۰
UD Logrones B
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
SD Logrones
۰
۰
Real Murcia
inprogress
۱۹:۳۰
  Gambia Division 2
Kiang West FC
۰
۱
Young Africans Banjul
inprogress
۱۹:۳۰
BST Galaxy
۰
۰
TMT FA
inprogress
۱۹:۳۰
BK Milan
۱
۱
Hart Academy FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Atletico Astorga CF
۳
۱
SD Almazan
inprogress
۱۹:۰۰
Ponferradina B
-
-
Real Avila
inprogress
۱۸:۳۰
Atletico Tordesillas
۱
۰
CA Bembibre
inprogress
۱۹:۰۰
Unami Cp
۲
۰
CD Mirandes B
inprogress
۱۹:۰۰
  Cyprus 1. Division
AEK Larnaca
۲
۱
APOEL Nicosia FC
inprogress
۱۸:۳۰
Doxa Katokopias
-
-
Anorthosis Famagusta
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Egypt Premier League
Al Masry Club
۱
۲
Pharco
inprogress
۱۸:۳۰
  France National 2, Group B
ASM Belfort
۱
۱
SAS Epinal
inprogress
۱۸:۳۰
Reims II
۱
۰
Wasquehal
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga North
Weiche Flensburg 08
۰
۰
Hannover 96 II
Finished
۱۶:۰۰
  England Isthmian League Premier
Canvey Island FC
۲
۲
Herne Bay
inprogress
۱۸:۳۰
Brightlingsea Regent
۲
۲
Folkestone Invicta FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bowers & Pitsea
۲
۰
Potters Bar Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۲
Aveley
inprogress
۱۸:۳۰
Horsham FC
۳
۱
Billericay Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cray Wanderers FC
۲
۲
Lewes FC
inprogress
۱۸:۳۰
Kingstonian FC
۰
۵
Bishop's Stortford
inprogress
۱۸:۳۰
Corinthian Casuals
۱
۲
Bognor Regis Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Margate FC
۳
۱
Wingate & Finchley FC
inprogress
۱۸:۳۰
Enfield Town
۲
۱
Carshalton Athletic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Haringey Borough
۲
۰
Hastings United FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Liigacup, Group A
FC Lahti
۰
۲
FC Honka Espoo
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Campionato Primavera 3
Modena U19
۱
۲
Sudtirol U19
Finished
۱۷:۰۰
Lecco U19
۰
۰
Olbia U19
Finished
۱۷:۰۰
Catanzaro Calcio 2011 U19
۰
۱
Virtus Francavilla U19
Finished
۱۷:۰۰
Palermo U19
۱
۰
Juve Stabia U19
Finished
۱۷:۰۰
  Kuwait Emir Cup
Al Fahaheel FC
۱
۲
Al-Qadsiya
Finished
۱۷:۰۰
Kazma
-
-
Burgan SC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Malta Challenge League
Lija Athletic
۰
۱
Marsa FC
Finished
۱۶:۳۰
Vittoriosa Stars
۰
۱
Swieqi United FC
inprogress
۱۹:۰۰
Zejtun Corinthians FC
۰
۲
Sliema Wanderers FC
inprogress
۱۹:۰۰
Qrendi FC
۰
۱
Mqabba FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
۰
۲
FSV Optik Rathenow
Finished
۱۵:۳۰
RSV Eintracht 1949
۱
۱
SV Tasmania Berlin
Finished
۱۵:۳۰
SG Dynamo Schwerin
۲
۰
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
Finished
۱۶:۳۰
  Mexico U20 League
Tijuana U20
۰
۱
Pumas UNAM U20
Finished
۰۳:۱۵
Club America de Mexico U20
۲
۱
Mazatlan U20
inprogress
۱۸:۳۰
Juarez U20
۰
۱
Chivas Guadalajara U20
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Serra FC ES
۱
۲
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Bendel Insurance
۳
۰
Remo Stars
inprogress
۱۸:۳۰
  Lebanon Premier League
AL-Nejmeh SC Beirut
۲
۰
Shabab AL Sahel
Finished
۱۶:۳۰
Shabab Al-Ghazieh
۰
۱
Al Bourj
Finished
۱۵:۴۵
  Wales Cymru South
Carmarthen Town
۴
۳
Cwmbran Celtic
Finished
۱۷:۳۰
Llantwit Major
۴
۱
Pontardawe Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Llanelli AFC
۱
۱
Barry Town FC
Finished
۱۸:۰۰
  Burundi Premier League
Magara Young Boys
۲
۱
Bujumbura City
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
CD Lealtad
-
-
UD Llanera
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
PE Sant Jordi
-
-
CE Andratx
inprogress
۱۸:۳۰
Binissalem
۰
۱
FC Inter Manacor
inprogress
۱۸:۳۰
CD Manacor
-
-
Constancia
inprogress
۱۹:۰۰
Poblense
۲
۰
SD Portmany
inprogress
۱۹:۰۰
Santanyi
-
-
CF Platges de Calvia
inprogress
۱۹:۳۰
UD Collerense
۰
۰
CE Mercadal
inprogress
۲۰:۰۰
  Ghana Premier League
Medeama
۰
۱
Hearts of Oak
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Guarnizo
۱
۰
SD Revilla
inprogress
۱۸:۳۰
SD Torina
-
-
UC Cartes
inprogress
۱۸:۴۵
UD Samano
-
-
CD Cayon
inprogress
۱۹:۰۰
UM Escobedo
۰
۰
CD Tropezon
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
AD Alcorcon B
۱
۰
CD Diocesano
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Pevidem SC
۰
۱
GD Braganca
inprogress
۱۸:۳۰
  Belgium First Division B
Royal Excelsior Virton
۱
۳
Anderlecht II
inprogress
۱۸:۳۰
  England Southern League Division One South
Bideford AFC
۲
۲
Slimbridge Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
  Ghana 1. Division
Kenpong Football Academy
۰
۰
Basake Holy Stars FC
inprogress
۱۸:۳۰
  England Northern League Division One Midlands
Loughborough Dynamo FC
۲
۱
Sporting Khalsa FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
RSD Alcala Henares
۰
۱
Ursaria
inprogress
۱۸:۴۵
CF Trival Valderas Alcorcon
۰
۳
Cuc Villalba
inprogress
۱۹:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
Valadares Gaia B (W)
۱
۱
FC Romariz (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Touring Ke
۰
۲
CD Vitoria
inprogress
۱۹:۰۰
Anaitasuna
-
-
SD Leioa
inprogress
۱۹:۰۰
Aurrera de Vitoria
-
-
San Ignacio
inprogress
۱۹:۰۰
SCD Durango
۱
۰
Pasaia KE
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
CD La Almunia
-
-
CD Robres
inprogress
۱۹:۰۰
  Burkina Faso Premier League
Etoile Filante Ouagadougou
۱
۰
ASEC Koudougou
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Espanyol U19
۱
۱
Girona U19
inprogress
۱۹:۳۰
  Liberia First Division
Invicible Eleven
۱
۱
Nimba United FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
CF Fuenlabrada
۰
۰
Cultural Leonesa
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Club Rapido de Bouzas
۰
۰
RC Villalbes
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
UD Alzira U19
۰
۰
Hercules U19
inprogress
۲۰:۰۰
  Switzerland Challenge League
FC Aarau
-
-
FC Thun
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Valencia CF B
-
-
Terrassa CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. B
Dakkada FC
۲
۲
Rivers United Dolphins
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Olhanense
۰
۲
Futebol Clube de Serpa
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland League Two
Annan Athletic
۳
۰
East Fife
inprogress
۱۸:۳۰
Stirling Albion
۱
۰
Stranraer
inprogress
۱۸:۳۰
Dumbarton
۱
۰
Bonnyrigg Rose
inprogress
۱۸:۳۰
Albion Rovers FC
۰
۱
Forfar Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Stenhousemuir
۱
۰
Elgin City
inprogress
۱۸:۳۰
  Finland Ykkoscup
FF Jaro
۰
۱
SJK Akatemia
Finished
۱۶:۴۵
HIFK
۱
۱
IF Gnistan Helsinki
inprogress
۱۸:۳۰
  Kenya Super League
Vihiga United
۱
۳
Muranga Seal
Finished
۱۵:۳۰
  Albania First Division
KS Beselidhja Lezhe
۰
۱
KS Korabi
Finished
۱۵:۳۰
KS Burreli
۱
۰
KS Besa Kevaje
Finished
۱۵:۳۰
KF Oriku
-
-
Terbuni Puke
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Tirana
۲
۱
KF Luz i Vogel 2008
Finished
۱۵:۳۰
KF Skenderbeu Korce
۲
۰
KS Lushnja
Finished
۱۵:۳۰
Apolonia Fier
۱
۰
KS Flamurtari Vlore
Finished
۱۵:۳۰
Tomori Berat
۲
۰
KF Turbina Cerrik
Finished
۱۵:۳۰
  Morocco League Women
ASDCT Ain Atiq Temara (W)
۰
۱
WAC Casablanca (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Rwanda League Women
IPM (W)
۰
۲
ES Mutunda (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kamonyi FC (W)
۴
۲
Youvia WFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Greece U19 Super League 2
OF Ierapetras U19
۰
۳
Kalamata U19
Finished
۱۵:۳۰
  Egypt Egypt Cup
Petrojet
۱
۲
El Sharkia SC
Finished
۱۵:۳۰
  Cameroon League Women
Ngadeu (W)
۰
۲
Ebolowa (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Elite Two
Tonnerre Yaounde
۳
۰
Foncha Street Of Bamenda
Finished
۱۶:۳۰
Aigle Royal du Moungo
۱
۲
Unisport Bafang (Haut-nkam)
Finished
۱۷:۳۰
Leopard de Douala
۲
۱
Rangers FC of Bafut
Finished
۱۷:۳۰
Dynamo de Douala
۰
۰
Stade FC de Bertoua
inprogress
۱۹:۳۰
  Saudi Arabia U19 League
Al Wahda Mecca U19
۲
۰
Al Taawon Buraidah U19
Finished
۱۶:۳۵
  Italy Serie D, Girone I
Vibonese Calcio
۰
۲
Catania Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Gibraltar National League
St. Josephs FC
۱
۰
Europa FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Brasiliense
SE Santa Maria
۱
۲
Paranoa EC
Finished
۱۷:۰۰
  France National 2, Group A
Racing Club de France
۲
۱
Caen II
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Atletico Uri
۳
۰
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
US Gavorrano
۰
۰
ASD Sporting Trestina
Finished
۱۷:۳۰
  Ireland Munster Senior Cup
Ringmahon Rangers
۳
۴
Treaty United
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
Atletico de Madrid III (W)
۲
۱
Madrid CFF III (W)
Finished
۱۷:۳۰
Real Sociedad B (W)
۱
۰
Oiartzun KE (W)
inprogress
۱۹:۰۰
Fundacion CD Tenerife (W)
۱
۰
CD Achaman (W)
inprogress
۲۰:۰۰
  Iceland Reykjavik Cup
KR Reykjavik
۱
۱
IR Reykjavik
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
Valle de Egues
۲
۰
CF Ardoi
inprogress
۱۸:۱۵
CD Alesves
-
-
UDC Txantrea
inprogress
۱۸:۳۰
CD Pamplona
۰
۰
Burlades
inprogress
۱۸:۳۰
CD Cortes
-
-
CD Beti Onak
inprogress
۱۸:۳۰
CD Cantolagua
-
-
Oberena
inprogress
۱۹:۰۰
SD Lagunak
-
-
Club Deportivo Huarte
inprogress
۱۹:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Nuneaton Town FC
۰
۰
Stourbridge FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hednesford Town
۱
۲
Alvechurch
inprogress
۱۸:۳۰
Hitchin Town FC
۰
۰
Bedford Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Basford Utd
۱
۳
Tamworth FC
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Rushden And Diamonds
۰
۲
Stratford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Mickleover Sports
۲
۰
Rushall Olympic
inprogress
۱۸:۳۰
Ilkeston FC
۱
۱
Coalville Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Kings Langley FC
۰
۱
Barwell FC
inprogress
۱۸:۳۰
Royston Town
۱
۰
Needham Market
inprogress
۱۸:۳۰
Leiston Football Club
۱
۰
St Ives Town
inprogress
۱۸:۳۰
Redditch United FC
۲
۰
Bromsgrove Sporting
inprogress
۱۸:۳۰
  Wales Premier League
Penybont
۳
۰
Newtown AFC
inprogress
۱۸:۳۰
  Greece Super League
Volos NFC
-
-
Panetolikos FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید